Najczęściej zadawane pytania

Euforia pole dance

Najczęściej zadawane pytania

Nie honorujemy kart partnerskich.

Mamy różne rodzaje rurek – malowane, chromowane, o średnicy 43 mm i 45 mm.

Osoby z problemami zdrowotnymi swój udział w zajęciach powinny skonsultować z lekarzem/fizjoterapeutą.

Zwykle zaczynamy w większej grupie, docelowo na każdą kursantkę przypada jedna rurka.

Zajęcia trwają godzinę, zaczynamy od rozgrzewki, w trakcie której przygotowujemy ciało do wykonywanych ćwiczeń, wzmacniamy się i rozciągamy. Następnie przechodzimy do części właściwej – uczymy się obrotów, figur, choreografii. Na koniec rozciągamy mięśnie po treningu i wyciszamy się.

Oczywiście, na zajęcia zapraszamy również mężczyzn!

W każdym! Mamy grupy dziecięce, w których ćwiczą sześciolatki. Trenują u nas nastolatki, uczennice, studentki, mamy, panie w każdym wieku.

Pole dance jest dla każdego, ciężar ciała nie ma znaczenia!

Tak! Wszystkiego uczymy się na zajęciach, wzmacniamy ciało, rozciągamy się – zatem brak doświadczenia, słabe ręce i brak rozciągnięcia nie są przeciwwskazaniem. Już po kilku zajęciach widoczna jest poprawa w zakresie siły i elastyczności ciała!

Nieobecność należy zgłosić u swojej trenerki, do 10:00 tego samego dnia. Po tej godzinie wejście jest automatycznie naliczane. Nieobecność można odrobić w ciągu tygodnia, w wyznaczonym terminie.

Należy mieć strój sportowy (pierwsze zajęcia koszulka lub top, legginsy, później krótkie spodenki), ręcznik ze względów higienicznych i wodę. Większość kursantek ćwiczy boso, jednakże można ćwiczyć w skarpetkach/baletkach. W dniu zajęć nie powinno się używać balsamów i kremów do rąk i ciała. Na zajęcia exotic należy mieć swoje nakolanniki, można mieć buty na obcasie tzw. szklanki. Na zajęcia aerial hoop i rozciąganie najlepiej przygotować legginsy, wygodną koszulkę, skarpetki.

Karnet obowiązuje przez 4 tygodnie, czyli 4 zajęcia (lub 8 w zależności od liczby wejść). Kupuje się go w studiu – płatność gotówką, w dowolnym dniu miesiąca.

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych kursantów, posiadamy specjalistyczne materace. Niestety kontuzje zdarzają się w każdym sporcie dlatego istotne jest odpowiednie przygotowanie, które zapewniają instruktorzy na zajęciach. Trzeba liczyć się z otarciami, siniakami i powysiłkowymi bólami mięśniowymi.

Wszystkie zajęcia w Euforia Pole Dance prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z doświadczeniem i pasją.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI? NAPISZ DO NAS!